Fotele motorniczego/maszynisty

 • Proszę o kontakt
 • Published date: Listopad 13, 2020
  • Skorka, Skórka, Wielkopolska, Poland

Spółka MK SEATS Sp. z.o.o to młoda firma z wielkim doświadczeniem i dużym potencjałem. Naszym celem jest sprostać wymaganiom klientów i realizować wszystkie zlecenia w jak najlepszym stopniu.

Fotele konstruowane przez MK SEATS są dopasowane do potrzeb zamawiającego w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Doświadczenie, innowacyjność, profesjonalizm i elastyczność pracowników naszej firmy gwarantuje wsparcie na każdym etapie współpracy – od projektowania nowych rozwiązań, poprzez optymalizację zamówienia i wsparcie serwisowe.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju systemów siedzeń. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy siedzeń m.in. siedzenia pasażerskie ogólnego przeznaczenia, siedzenia komunikacji kolejowej, tramwajowej i miejskiej, siedzenia do samochodów, w tym ciężarowych, siedzenia specjalistycznego przeznaczenia, a także siedzenia do maszyn budowlanych, dla statków marynarki wojennej oraz statków pasażerskich.

W naszym portfolio oprócz szerokiej gamy siedzeń znajdują się kolumny statyczne, podstawy amortyzujące, mechanizmy obrotowe, regulowane podłokietniki z możliwością adaptacji joysticków, szyny przesuwu oraz wiele innych produktów. Prowadzimy profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych do foteli takich marek jak

GRAMMER, ISRI, RECARO, FISA, BREMSHEY.

Świadczymy również usługi tapicerskie i wyposażenie wnętrz.

W czasie pandemii Covid 19 stawiamy na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Zwróciliśmy uwagę na ryzyko przenoszenia się wirusa i stworzyliśmy pokrowce ochronne szyte na miarę z materiału posiadającego normę trudnopalności EN 45545, który pokryty jest specjalną powłoką PB (przeciw-brudową).

Dzięki naszemu rozwiązaniu chronimy nie tylko motorniczego, ale również tapicerkę fotela przed wnikaniem zanieczyszczeń, płynów i bakterii w głąb fotela.

Pokrowce produkowane przez naszą firmę są wielokrotnego użytku, jak również przeznaczone do czyszczenia chemicznego. Operator może w łatwy sposób założyć / zdjąć pokrowiec w celu utrzymania jego higieny.

Result 0 votes

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • RLCNC   Usługi obróbki skrawaniem

  RLCNC Usługi obróbki skrawaniem

  Oferuje Komorniki/Poznań (Wielkopolska) Lipiec 21, 2020 Proszę o kontakt

  Nisko seryjne i jednostkowe części i elementy ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych w/g potrzeby klienta. Części zamienne, wałki, tłoki,koła zębate, elementy maszyn, utrzymanie ruchu itp. ZAPRASZAMY : RLCNC.pl

 • Statecznik tranzystorowy do świetlówek typu STOK24

  Statecznik tranzystorowy do świetlówek typu STOK24

  Oferuje Poznań 61-409 (Wielkopolska) Lipiec 9, 2020 Darmowe

  Statecznik STOK24 są zamiennikami 1:1 bardzo popularnych i powszechnych w Polsce stateczników nieistniejącej od 2017 roku niemieckiej firmy EBEG. STOK24-118 dla 1x15W, 1x18W, 1x20W STOK24-136 dla 1x30W, 1x36W, 2x18W, 2x20W DANE TECHNICZNE: nominalne ...

 • Stateczniki tranzystorowe do świetlówek typu STOK24

  Stateczniki tranzystorowe do świetlówek typu STOK24

  Oferuje Poznań (Wielkopolska) Lipiec 9, 2020 Darmowe

  STOK24-118 dla 1x15W, 1x18W, 1x20W STOK24-136 dla 1x30W, 1x36W, 2x18W, 2x20W W/w statecznik są zamiennikami 1:1 bardzo popularnych a już niedostępnych na rynku stateczników niemieckiej firmy EBEG, która nie istniej od 2017 roku. DANE TECHNICZNE: nomi...